BROWAR restauracyjny

Witamy Cię w Browarze Wiatr, gdzie warzymy tradycyjne piwo, zrodzone z naszej miłości do złocistego trunku i prawdziwego piwowarskiego rzemiosła. Spróbuj kilku gatunków naturalnego, niepasteryzowanego i niefiltrowanego piwa, opartego na tradycyjnej recepturze. Zachwyć się jego doskonałym kolorem i szlachetnym smakiem. Nasz browar restauracyjny to wyjątkowe miejsce, gdzie nie tylko spróbujesz rzemieślniczego piwa, ale też najesz się do syta i dobrze spędzisz czas.

GODZINY OTWARCIA BROWARU WIATR:

poniedziałek- piątek: 13:00 - 22:00
sobota - niedziela: 12:00 - 23:00

Ostatnie zamówienia na dania z karty (oprócz PIZZY) przyjmowane są na 30 minut przed zamknięciem kuchni.

ŚNIADANIA:

zapraszamy codziennie od 7:30 do 10:00

W godzinach 10:00 - 12:00/13:00 zapraszamy do korzystania z baru.

miejsce

Piwo to dopiero początek! Browar Wiatr to wyjątkowe miejsce na mapie naszego miasta. Każdy znajdzie tu coś dla siebie i spędzi przyjemne chwile pełne relaksu. Głodny? Skosztuj w naszej restauracji prostych dań, podawanych w nowej odsłonie. Zmęczony zwiedzaniem uniejowskich szlaków? Odpocznij w Aparthotelu, gdzie czekają na Ciebie apartamenty z antresolami i widokiem na ogród. Spragniony dobrej zabawy? Odwiedź nasz browar restauracyjny, zarezerwuj stolik na spotkanie ze znajomymi i spędź czas, jak nigdy dotąd!

misja

Kochamy Uniejów. Znamy każdy jego zaułek, każdy kąt. Codziennie obcujemy z jego mieszkańcami: pełnymi życzliwości i otwartości ludźmi. Ten optymizm jest zaraźliwy! I dzięki niemu udało się nam zrealizować nasz piwny plan. Nie będziemy tego ukrywać – naszą ambicją jest uczynić Uniejów regionalną stolicą piwa rzemieślniczego. Pragniemy dać Wam złoty trunek warzony tradycyjnymi metodami, wyłącznie z najlepszych słodów i gatunków chmielu, doglądany przez doświadczonych piwowarów. Piwo to nasza prawdziwa pasja i zadbamy o to, aby było jak najlepsze. Kuchnia to nasza druga miłość. Chcemy propagować sztukę tworzenia prostych, zdrowych dań, które podbiją każde podniebienie, a każdy kęs będzie kulinarną odyseją. Nie chcemy po prostu Was nakarmić. Nasz cel to nakarmić Was dobrze. I do syta.

"

Uniejów to nasze miejsce na ziemi. A mimo to brakowało nam w nim czegoś. Miejsca, w którym moglibyśmy się po prostu zrelaksować tak, jak zawsze marzyliśmy. Rozsiąść się wygodnie. Spróbować tradycyjnych lokalnych dań, których smak pamiętamy z dzieciństwa. Wypić łyk orzeźwiającego piwa. A później odetchnąć pełną piersią krystalicznym, uniejowskim powietrzem. Pragnęliśmy miejsca, gdzie czas będzie biegł wolniej. Gdzie będzie się można rozkoszować wszystkim, co najlepsze do zaoferowania ma ziemia uniejowska. Miejsca, gdzie nie trzeba będzie się śpieszyć, a każda chwila będzie tylko dla nas. I dla Was. Dlatego zakasaliśmy rękawy i postanowiliśmy stworzyć taki zakątek - browar restauracyjny. Oto dzieło naszej wspólnej pasji.

"

Właścicielki Browaru Wiatr

galeria