TO NAS WYRÓŻNIA

Browar Wiatr to idealne połączenie browaru restauracyjnego z trzygwiazdkowym hotelem i centrum biznesowym – u nas znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

  • dogodna lokalizacja – Uniejów leży w centralnej Polsce w województwie łódzkim. Znajdujemy się zaledwie 60 km od Łodzi, 170 km od Warszawy, 150 km od Poznania
    i nieco ponad 200 km od Wrocławia. Bliskość węzła autostrady A2 zapewnia świetne połączenie komunikacyjne z każdym zakątkiem Polski. W końcu wszystkie drogi prowadzą do… Uniejowa.
  • wyjątkowe wnętrza Browaru Wiatr – złoto, stal i miedź stonowane ciepłymi odcieniami drewna – już po przekroczeniu progu Browaru Wiatr, docenisz jego wyjątkowe wnętrza. Wyróżnił nas również magazyn Elle Decoration w swoim wydaniu specjalnym Zoom na stół.
  • duży bezpłatny parking dla aut osobowych i autobusów.
  • oryginalna oferta dodatkowych atrakcji – zwiedzanie Browaru Wiatr z przewodnikiem oraz degustacje piw w oparciu o beer & food pairing uatrakcyjnią każde spotkanie.
  • Browar Wiatr to miejsce, w którym powstaje znakomite rzemieślnicze, lokalne piwo wyróżnione złotymi medalami w konkursie piw rzemieślniczych Kraft Roku 2017.

BROWAR WIATR - IDEALNE MIEJSCE NA EVENT

W naszej restauracji o wyjątkowych i przyjaznych wnętrzach, w niepowtarzalnej atmosferze ugościmy Was daniami tradycyjnej kuchni polskiej, europejskiej oraz wyśmienitymi potrawami regionalnymi.

Z przyjemnością przygotujemy kameralną kolację, jak i bankiet dla ponad 200 osób. Nasza obsługa zadba o Wasz komfort i niezapomniane wrażenia.

Marka Browar Wiatr to synonim jakości. Piwo warzymy wyłącznie z wyselekcjonowanych gatunków chmielu, najlepszych z dostępnych na rynku słodów oraz krystalicznie czystej wody. Nasz piwowar opracowuje zupełnie nowe receptury piw, odwołując się do najlepszych tradycji piwnego rzemiosła, dzięki czemu piwo Browar Wiatr ma niepowtarzalny kolor, smak i aromat.